social media inso.gov.ir-شبکه_های_اجتماعی_سازمان_ملی_استاندارد

آخرین اخبار

دوشنبه1402/5/30

17:49:5

229

بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد از هرمزگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان هرمزگان، مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به همراه احسان ساده معاون ارزیابی کیفیت این سازمان در معیت استاندار هرمزگان و مدیرکل استاندارد هرمزگان پس از ادای احترام به شهدای گمنام بندرعباس، از بخش های مختلف بندر شهید باهنر و شهید رجایی از جمله محوطه های تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا در مجتمع بندری شهیدرجایی و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بازدید کردند.
معاون رئیس‌جمهور با اشاره به رفع موانع ترخیص خودروهای موجود در گمرک شهید باهنر بندرعباس گفت: ۱۰۰۰ دستگاه خودروی هیوندای النترا  ترخیص می‌شوند.
اسلام‌پناه در حاشیه بازدید از بندر شهید باهنر بندرعباس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک‌هزار دستگاه خودروی النترا، امروز ترخیص خواهد شد و به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل کشور کمک خواهد کرد. وی با بیان اینکه ترخیص این خودروها می‌تواند در تنظیم بازار خودرویی کشور، نقش‌آفرینی، کند، گفت: این محموله پیش از این اظهار نشده بود که ما از صاحب کالا درخواست کردیم این کار را انجام دهد و کارشناسان استاندارد نیز در محل حاضر هستند تا تطابق‌های لازم را برای ترخیص انجام دهند.
اسلام‌پناه عنوان‌کرد: هر جا که احساس شود مانعی برای واردات وجود دارد، در جهت رفع و رجوع و تسهیل امور حضور پیدا خواهیم کرد و شرایط را به‌نحوی رقم خواهیم زد که گشایش ویژه‌ای ایجاد شود. رئیس سازمان ملی استاندارد خاطرنشان‌کرد: سیاست دولت این است که با نظارت‌های میدانی و عملیاتی گره‌های موجود در مسائل مختلف را باز کند‌.
وی بیان کرد: با ترخیص این خودروها، هم فضای گمرک شهید باهنر بندرعباس آزاد می‌شود و هم اینکه به تنظیم بازار خودرو کمک خواهد شد.

تصاویر